پارامتر ها و آموزش های برنامه پرطرفدار CLAYMORE

vb.mohsen2

پارامتر ها و آموزش های برنامه پرطرفدار CLAYMORE

پست توسط vb.mohsen2 » دو شنبه 14 اسفند 1396, 11:37 am

در این پست میخام پارامترهای مهم و اگه شد همه پارامتر ها رو توضیح بدم و تجربه خودم در مورد استفاده از از این برنامه با شما به  اشتراک بزارم.البته آموزش کلیات استفاده از این برنامه زیاد هست و من میخام این پست بیشتر جنبه تخصصی داشته باشه.
یه آموزش ساده به عنوان مثال :

https://www.aparat.com/v/uiZe1

لینک برنامه در انجمن بیت کوین تاک

لینک رسمی دانلود برنامه

پارامتر های مهم (فعلا پارامتر های مهم رو اینجا میذارم):

ethi:شاید مهمترین پارامتری که بیشتر مردم ازش غافل میشن و ازش خبری ندارن حتی،این پارامتر کنترل شدت ماینیگ رو بر عهده داره و پیشفرض عدد 8 هستش .دلیل اینکه این پارامتر رو مهمترین میدونم چون بیشتر مشکلات استیبل نبودن(نرم افزاری) با همین با پایین آوردن این گزینه واقعا مشکل حل میشه این حرف رو هم بر اساس تجربه هم بر اساس توضیحات خود کلیمور نوشتم

minspeed کمترین سرعت برای ماین .اگه سرعتتون برای 5 دقیقه کمتر از این مقدار پارامتر بشه کلیمور خودش رو ریستارت میکنه این پارامتر هم واقعا خیلی مفیده

ASM:توضیحات خود کلیمور اینه:
(AMD cards only) enables assembler GPU kernels. In this mode some tuning is required even in ETH-only mode, use "-dcri" option or or "+/-" keys in runtime to set best speed.
    Currently ETH-LBRY mode is not supported in assembler.
    Specify "-asm 0" to disable this option. You can also specify values for every card, for example "-asm 0,1,0". Default value is "1".
    If ASM mode is enabled, miner must show "GPU #x: algorithm ASM" at startup.
    Check "FINE-TUNING" section below for additional notes.
تا اونجایی که من متوجه شدم نوع الگوریتم ماینینگ رو عوض میکنه ولی در این متن بهش اشاره نشده اگه اشتباه شده بگین حتما
ولی واقعا رو هش ریت تاثیر زیادی داره  مثلا تو rx570 با تغییر دیفالت که 1 هست به 2  من خودم 1 مگاهش بیشتر هش ریت گرفتم ولی رو rx580 هیچ تاثیری نداشت.

این پست آپدیت خواهد شد